93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01
Smiley face

Contacte

Principals correus de contacte del club:

Gerència, Raquel Aznar: raquel.aznar@cdterrassa.cat

Comptabilitat, Josep Sort: comptabilitat@cdterrassa.cat

Comunicació i Premsa, Marçal Manaut i Ivan Montes: comunicacio@cdterrassa.cat

Comercial: comercial@cdterrassa.cat

Secretaria: cdterrassa@cdterrassa.cat

Síndic del soci, Nieves Gómez: atencioalsoci@cdterrassa.cat

Escoles esportives:  

Secretari tècnic de hockey, Jordi Fitó: cdthockey@cdterrassa.cat   

Director tècnic hockey, Marcos Tubio: dt.hockey@cdterrassa.cat

Tennis, Oriol Garrido: oriol.garrido@cdterrassa.cat

Pàdel, Mireia Fernandez: padel@cdterrassa.cat

Frontennis, Albert Igual: frontennis@cdterrassa.cat

Campus: campus@cdterrassa.cat

Teeh: teeh@cdterrassa.cat

Sevencup: sevencup@cdterrassa.cat