93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01
Smiley face

Horaris i resultats de Tennis

RESULTATS DEL 18 AL 24 D'ABRIL

Campionat de Catalunya Infantil
Jan Anglada 4-6 / 4-6
Gerard Jansà 6-4 / 6-3 passa a 2a ronda
 
Pere Masip al Cercle
Sergi Garcia 6-4 / 6-2 🥇 Campió, enhorabona!
 
Pere Masip al set Ball
Biel Casanova 6-1 / 3-6 / 6-3 passa a quarts
 
Lliga Juvenil
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 3-1
Infantil Masculí C 0-4
Infantil Femení A 1-2
Cadet Masculí 4-0
Absolut femení 4-0

RESULTATS DEL 28 DE MARÇ AL 03 D'ABRIL

Pere Masip al Cercle
Marc Igual 1-4 / 4-2 / 10-8 Campió consolació

Campionat de catalunya Benjamí
Marc Igual / Roger Landa 4-2 / 4-2 passen a quarts

Pere masip al Set Ball
Marc fernandez 4-2 / 4-2 passa a quarts
Abril Jansà 6-0 / 6-2 passa a quarts
Marc Molina 1-6 / 1-6

Lliga Juvenil
Benjamí Mascul´1-2
Aleví Femení A 1-3
Aleví Femení B 0-4
Aleví Masculí B 4-0
Infantil Femní A 3-0
Infantil Femení B 2-1
Infantil Masculí C 0-4
Cadet Femení 0-4

Lliga Penya
A 1-3
B vs C 3-1

Copa Lliga Femenina +30
B 1-2

RESULTATS DEL 21 AL 27 DE MARÇ

Pere Masip al Cercle
Sergi Garcia 6-0 / 6-2 passa a la final

Pere Masip al Set Ball
Marc Igual 0-4 / 3-5
Roger Landa 4-2 / 2-4 / 5-10
Biel Casanova 6-3 / 6-2 passa a vuitens
Eric Sanchez 4-6 / 4-6
Lara Pernalete 7-5 / 6-2 passa a quarts

Pere Masip al Vall Parc
Ferran Vives 6-2 / 6-3 passa a vuitens

Campionat de Catalunya
Aleví femení per equips 2-3

Lliga Juvenil
Aleví Masculí 0-4
Infantil Femení A 2-1
Cadet Masculí 2-2

Lliga Penya
A 3-1
B 3-1 aconsegueixen l’ascens a Plata
C 1-3

Interclubs dames
3-1

RESULTATS DEL 14 AL 20 DE MARÇ

Campionat de Catalunya absolut Masculí
0-5

Per Masip al Set Ball
Lara Pernalete 7-5 / 6-2
Didac Fortuny 0-6 / 1-6

Pere Masip al Cercle
Marc Igual 4-2 / 5-4 passa a la final consolació

Campionat de Catalunya
Aleví Femení per equips 3-1 passen a quarts

Lliga Juvenil
Aleví Masculí B 2-2
Infantil Femení B 1-2

Absolut Masculí
2-3

Comarcal +40 Masculí
2-3

Lliga Penya
A 3-1
B 3-1
C 0-4

Copa Lliga Femenina +30
A 0-3
C 0-3

Interclub Dames
3-1

 

RESULTATS DEL 21 AL 27 DE FEBRER

Campionat de Catalunya absolut Masculí
0-5


Campionat de Catalunya absolut Femení
1-3


Campionat de Catalunya Infantil Femení
2-3


Campionat de Catalunya Infantil Masculí
1a Ronda 4-3


Campionat de Catalunya Infantil Masculí
vuitens 5-0 (passen a quarts)


Comarcal +40 Masculí
2-3


Lliga Femenina +30
A 2-1 es mantenen a la categoria

Interclubs Dames
3-1


Lliga Penya
A 2-2
B 3-1
C 0-4

Lliga Juvenil
Benjamí Masculí 2-1
Infantil Femení 2-1
Infantil Masculí C 1-3
Cadet Femení 0-4

RESULTATS DEL 7 AL 13 DE FEBRER

Campionat de Catalunya Junior
Marc Molina 0-6 / 3-6
 
Pere Masip al Sánchez
Hector Càtedra 1-4 / 2-4 semis consolació
Roger Landa 4-1 / 4-0 passa a la final consolació
Sergi Garcia 7-5 / 6-1 passa a la final
 
Pere Masip al Cercle
Jan Anglada 0-6 / 2-6
Marc Molina 2-6 / 7-6 / 3-6
 
Lliga juvenil
Benjamí Masculí B 3-0
Aleví Femení A 1-3
Aleví Masculí A 0-2
Aleví Masculí B 1-1
Infantil Masculí C 0-2
Cadet Masculí A 0-4
Cadet Masculí B 0-4
 
Absolut Masculí
2-3
 
Lliga Penya
A 3-1
B 4-0
 
Lliga Femenina +30
B 1-2
 
Interclubs Dames
4-0

RESULTATS DEL 1 AL 6 DE FEBRER

Copa Catalunya al Gimeno
Marc Molina 6-0 / 6-1 passa a vuitens

Campionat de Catalunya Aleví
Abril Jansà 0-6 / 3-6

Pere Masip al Cercle
Marc Igual 4-0 / 2-4 / 11-13
Roger Landa 3-6 / 4-6
Aleix Molina 6-2 / 6-4 passa a vuitens
Eric Sanchez 6-0 /6-1 passa a vuitens
Biel Casanova 6-4 / 6-4 passa a vuitens
Gerard jansà 2-6 / 1-6
Hector Catedra 2-4 / 1-4

Lliga Juvenil
Aleví Femení A 4-0
Aleví Femení B 0-4
Cadet Femní 1-3
Cadet Masculí A 2-0
Cadet Masculí B 1-1
Juvenil Masculí 3-2

Absolut Femení
3-1

Campionat de Catalunya Masculí +30
2-5

Lliga Penya
A 1-3

Lliga Femenina +30
B 0-3

Interclubs Dames
2-2

RESULTATS DEL 24 AL 30 DE GENER

Campionat de Catalunya Aleví
Abril Jansà 6-4 / 6-2 passa a quarts

Pere Masip al Sánchez
Sergi Garcia 6-2 / 6-0 passa a Semis

Lliga Juvenil
Aleví Masculí A 1-3
Aleví Masculí B 1-3
Infantil femení A 1-2
Infantil Femení B 2-1
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 4-0
Infantil Masculí C 1-3
Cadet Masculí A 2-2
Cadet Femení 3-1

Lliga Femenina +30
B – 1-2
C – 1-2

Lliga Penya
A – 0-4
B – 3-1

RESULTATS DEL 17 AL 23 DE GENER

Lliga Juvenil
 Benjamí Masculí 3-0
Aleví Masculí B 0-4
Infantil Femní 3-0
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 4-0
Infantil Masculí C 0-4
Cadet Femní 1-3
 
Campionat de Catalunya Masculí +30
4-1
 
Absolut Masculí
5-0
 
Absolut Femení
3-2
 
Comarcal Masculí +40
3-2
 
Lliga Femenina +30
B- 1-2
C- 2-1
 
Interclub Dames +35
3-1
 
Lliga Penya
B- 1-3

RESULTATS DEL 10 AL 16 DE GENER

Campionat de Catalunya Aleví
Abril Jansà 6-4 / 6-4 passa a setzens

Pere Masip al Sanchez Casal
Sergi Garcia 7-5 / 6-4 passa a quarts

Lliga Juvenil
Benjamí Masculí A 1-2
Aleví Femení 0-3
Aleví Masculí A 1-3
Infantil Femení A 3-0
Infantil Femení B 2-1
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 3-1
Infantil Masculí C 0-4
Cadet Masculí B 2-2

Comarcal +40 Masculí
3-2

Lliga Femenina +30
A 1-2
C 3-0

Lliga Penya
A 0-4
B 2-2

 

RESULTATS DEL 13 AL 19 DE DESEMBRE

Open Josep Pi
Anna Yanes 5-3 / 4-2 final. Campiona
Eric del Moral 0-4 / 1-4 final
Sergi Garcia 6-1 / 6-7 / 7-10 final
 
Torneig Babolat a Valldoreix
Jan Anglada 7-6 / 6-1 passa a quarts
Ferran vives 6-7 / 1-6
 
Lliga Juvenil
Benjamí Masculí A 3-0
Benjamí masculí B 0-3
Aleví femení 4-0
Aleví Masculí 0-4
Infantil Femení A 2-1
Infantil Femení B 0-3
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 4-0
Infantil Masculí C 0-4
Cadet masculí 4-0
Junior Masculí 2-3
 
Absolut Femení 2-2 passa ronda
Masculí +40 3-2
Femení +30 C 0-3
 
Penya A 1-3
Penya B 3-1
Penya C 0-4

RESULTATS DEL 6 AL 12 DE DESEMBRE

Pere Masip al Sanchez Casal
Roger Landa ( semis) 1-4 / 4-1 / 8-10
Abril jansà ( semis) 5-4 / 2-4 / 10-6 passa a la final
 
Torneig Babolat a Valldoreix
Ferran Vives 6-0 / 6-1 passa a vuitens
 
Masters Terrassa (Finals)
Sergi Garcia Campió Absolut
Lara Pernalete Campiona Aleví
Abril Jansà campiona Benjamí
Laura Ballester Campiona +40
Jordi Nieves sotscampió +45
Anna Yanes sotscampiona Benjamí
Roger Landa Sotscampió Benjamí
 
Lliga juvenil
 Benjamí Masculí 3-0
 
Absolut Masculí
0-5
 
Absolut Femení
0-4
 
Masculí +40
2-3
 
Lliga Penya
B 1-3
C 0-4
 
Lliga Femenina +30
0-3

RESULTATS DEL 22 AL 28 DE NOVEMBRE

Campionat de Catalunya Benjamí per equips
Semis consolació 1-3

Lliga Juvenil
Aleví Masculí 2-2
Infantil Femení 3-0
Infantil Masculí 2-2
Cadet Femení 0-4
Junior Masculí 0-5

Absolut Masculí
3-1

Masculí +40
1-4

LLiga Penya
A 2-2
B 4-0
C 0-4

Open De Tardor Finals
Laia Martínez 6-4 / 2-6 / 10-5 Campiona!
Jan Anglada 2-6 / 4-6
Ariadna Costa 6-3 / 6-1 Campiona!

Open Josep Pi
Roger Landa 2-4 / 4-5
Gerard Jansà 1-6 / 4-6

Master Provincial Circuit Head
Abril Jansà 2-4 / 0-4

Pere Masip al Sanchez Casal
Marc Igual 1-4 / 4-1 / 6-10
Roger Landa 5-3 / 4-2 (passa a quarts)

 

RESULTATS DEL 15 AL 21 DE NOVEMBRE

Open Tardor

Abril Jansà 4-0 / 4-5 / 10-7 Final. Campiona!!

Open Josep Pi a l’Egara

Eric Sanchez 2-6 / 6-4 / 7-10
Gerard Jansà 4-6 / 0-6
Biel Casanova 2-6 / 6-7
Anna Solanellas 0-6 / 1-6
Lara Pernalete 6-0 / 6-1 passa a semis
Gerard Jansà 6-3 / 6-4 passa a semis
Martí Yanes 3-6 / 2-6
Eric del Moral 4-1 / 4-1 passa a semis

Masters Provincial Circuit Head
Abril Jansà 4-2 / 4-0 passa a semis

Pere Masip al Sanchez Casal
Gerard Jansà 4-6 / 1-6
Marc Igual 4-2 / 4-2 passa a vuitens

ITF 4000 a Melilla Tennis Platja
Ariadna Costa 🏆 Campiona absoluta i Campiona sub 18

Campionat de Catalunya Benjamí femení per equips
4-0

Lliga Juvenil
Aleví Masculí A 1-3
Aleví Masculí B 0-4
Infantil Femení A 2-1
Infantil Femení B 0-3
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 3-1
Infantil Masculí C 2-2
Cadet Femení 2-2
Cadet Masculí A 3-1
Cadet Masculí B 1-3

Absolut Masculí
1-4

Masculí +40
3-2

Lliga Penya
A 2-2
B 3-1
C 0-4

Lliga Femenina +30
B 2-1

Interclub Dames
3-1

RESULTATS DEL 8 AL 14 DE NOVEMBRE

Open Tardor
Bru Ubach 5-7 / 4-6
Marc Molina 0-6 / 6-4 / 4-10
Ariadna Costa 6-0 /6-0 passa a semis
Neus Blasco 1-4 / 1-4
Hector Catedra 0-4 / 0-4
Abril Jansà 4-0 / 4-1 passa a la final
Jaume Contijoch 0-6 / 2-6

Pere Masip al Sanchez Casal
Abril Jansà 4-0 / 5-4 passa a quarts
Gerard Jansà 6-7 / 7-6 / 11-9 passa a vuitens
Roger Landa 4-1 / 4-2 passa a vuitens
Aleix Molina 4-6 / 6-7

Open Josep Pi a L´Egara
Anna Yanes 4-1 / 4-0 passa a semis
Berta Teixidó 1-4 /0-4
Eric del Moral 2-4 / 5-3 / 8-10
Roger Landa 4-1 / 5-3 passa a quarts
Lara Pernalete 6-1 / 6-3 passa a quarts
Anna Solanellas 6-2 / 6-4 passa a quarts
Gerard Jansà 6-0 / 6-3 passa a quarts
Eric Sanchez 1-6 / 6-4 / 11-9 passa a quarts
Martí Yanes 2-6 / 7-6 / 10-8 passa a quarts
Ferran Vives 2-6 / 6-2 / 6-10
Marc Gutierrez 0-6 / 1-6


Campionat de Catalunya Benjamí Femení per equips

4-0

Campionat de Catalunya per equips +40

3-4

Lliga Juvenil
Benjamí Masculí B 2-1
Aleví Masculí A 2-2
Aleví Masculí B 0-4
Aleví Femení A 1-3
Aleví Femení B 3-1
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 2-2
Infantil Masculí C 3-1
Infantil Femení A 1-2
Infantil Femení B 0-3
Cadet Masculí 2-2
Junior Masculí 2-3

Lliga femenina +30
A 1-2
C 1-2

RESULTATS DEL 2 AL 7 DE NOVEMBRE

Open Tardor
Marc Gutierrez 6-3 / 7-6 passa a semis
Judith Sampere 0-6 / 0-6
Irune Gazquez 5-7 / 4-6
Laia Martinez 6-3 / 6-4 passa a semis
Abril Jansà 6-2 / 5-7 / 10-7 passa a la final
Marc Molina 7-6 / 6-4 passa a semis
Berta Teixidó 2-4 / 4-0 / 8-10
Hector Catedra 4-0 / 4-0 passa a semis
 
Open Josep Pí  a L´Egara
David del Moral 6-0 / 6-0 passa a vuitens

Lliga Absoluta
Absolut Masculí 4-1
Absolut Femení 2-2
 
Lliga comarcal
+40 Masculí 0-5
 
Lliga femenina +30 
B 1-2
C 2-1
 
Lliga Penya
B 3-1
C 3-1
 
Campionat de Catalunya Benjamí per equips
Masculí 0-4
 
Lliga Juvenil
Benjamí Masculí B 3-0
Aleví Masculí A 3-1
Aleví Masculí B 1-3
Aleví Femení A 4-0
Aleví Femení B 0-4
Infantil Masculí A 4-0
Infantil Masculí B 0-4
Infantil Masculí C 1-3
Infantil Femení 2-1
Cadet Masculí A 0-4
Cadet Masculí B 3-1
Cadet Femení 0-4

RESULTATS DEL 25 D'OCTUBRE a l'1 DE NOVEMBRE

Campionat de Catalunya +45
Jordi Nieves 7-6 / 6-0 Campió!
 
Per Masip a Sant Cugat
Gerard Jansà 1-6 / 1-6 Semis
 
Open Tardor:
Abril Jansà 7-6 / 6-4 passa a Semis
Martí Yanes 4-6 / 6-3 / 9-11
Eric del Moral 1-4 / 1-4
Marc Fernandez 1-4 /0-4
Lara Pernalete 5-7 / 6-2 / 5-10
Bru Ubach 7-5 / 6-0 passa a Semis
Biel Casanova 5-7 / 0-6
Anna Solanellas 3-6 / 0-6
Victor Segarra 3-6 / 3-6
Marc Berrocal 0-6 / 1-6
Marc Igual 5-3 / 2-4 / 7-10
Anna Yanes 0-4 / 0-4
Berta Teixidó 0-4 / 0-4
Abril Jansà 4-0 / 4-0 passa a Semis
Irune Gazquez 6-2 / 6-2 passa a Semis
Ivet Valverde 2-6 / 2-6

RESULTATS DE L'18 al 24 D'octubre

Campionat de Catalunya benjamí per equips
Femení 1-3
Masculí 4-0
 
Campionat de Catalunya +40
Masculí 4-3
 
Campionat d´Espanya absolut
Femení 2-3
 
Open de Tardor
Marc Fernández 4-0 / 4-1 passa a quarts
Sergi Garcia 6-0 / 6-3 passa a quarts
Daniel Rico 0-6 / 3-6
Jose Rodriguez 3-6 / 1-6
Jordi Farre 7-6 / 7-6 passa a vuitens
David del Moral 6-7 / 6-7
 
Lliga Juvenil:
Aleví Femení A 3-1
Aleví Femení B 1-3
Infantil Femení A 2-1
Infantil Femení B 2-1
Infantil Masculí A 3-1
Infantil Masculí B 3-1
Infantil Masculí C 4-0
Cadet Masculí A 1-3
Cadet Masculí B 2-2
Junior Masculí 1-4
 
Lliga comarcal
Masculí +40 3-2
 
Lliga Femenina +30
A 2-1
B 1-2
C 1-2
 
Lliga Penya:
A 2-2
B 4-0
C 1-3

RESULTATS DE L'11 al 17 D'octubre

ITF Tennis Platja
Ariadna Costa sotscampiona
 
Pere Masip al Turó
Abril Jansà 4-5 / 0-4 semis
 
Open Tardor
Abril Jansà 4-0 / 4-0 passa a quarts
Neus Blasco 0-4 / 0-4
Anna Yanes 4-0 / 4-0 passa a semis
Roger Landa 1-4 / 5-3 / 5-10
Eric del Moral 4-2 / 4-5 / 10-4 passa a quarts
Marc Igual 4-0 / 4-1 passa a quarts
Hector Catedra 0-4 / 4-5
Gerard Jansà 6-7 / 6-3 / 8-10
Pol Catedra 1-6 / 1-6 
Alex Nieves 1-6 / 3-6
Hugo Herrera 1-6 / 2-6
Blanca Rodriguez 6-4 / 6-7 / 5-10
Ivet Valverde 7-5 / 6-2 passa a quarts
Alba Lopez 4-6 / 7-6 / 10-5 passa a semis
Marta Avellaneda 5-7 / 2-6
Jan Anglada 6-2 / 6-3 passa a semis
Biel Casanova 6-3 / 6-1 passa a quarts
Gerard Membrilla 3-6 / 3-6
Judith Sampere 6-2 / 6-3 passa a quarts
Laura Segarra 2-6 / 1-6
Marc Molina 6-1 / 7-5 passa a quarts
Alex Gazquez 1-6 / 1-6
Xavier Campos 1-6 / 5-7
 
Lliga Penya
A 2-2
B 1-3
C 2-2
 
Lliga Femenina +30
A 1-2
B 2-1
C 2-1
Interclub Dames 3-1
Lliga Comarcal +40 4-1
 

MUNDIAL DE TENNIS PLATJA | OCTUBRE 2021

Ariadna Costa

🎉 L’Ariadna, jugant amb la selecció Espanyola,
es va penjar la medalla de bronze al Mundial
disputat a Río de Janeiro, Brasil.

PERE MASIP AL TURÓ | 9 I 10 d'OCTUBRE

Roger Landa

👎 | 3-5 / 0-4

PERE MASIP A SANT CUGAT | 9 I 10 d'OCTUBRE

Jan Anglada

👎 | 5-7 / 6-7

MASTERS PERE MASIP | 9 I 10 d'OCTUBRE

Abril Jansà

👎 | 0-4 / 5-3 / 6-10

OPEN DE TARDOR AL CD TERRASSA HOCKEY | 9 I 10 d'OCTUBRE

Neus Blasco

👍 | 4-2 / 4-2
(passa a quarts)

Roger Landa

👍 | 4-1 / 4-0
(passa a quarts)

Marc Igual

👍 | 4-1 / 5-3
(passa a vuitens)

Lara Pernalete

👎 | 7-6 / 0-6 / 10-12

Abril Jansà

👍 | 6-1 / 6-3
(passa a quarts)

Eric Sanchez

👎 | 4-6 / 6-4 / 7-10

Aleix Molina

👎 | 0-6 / 0-6

Oriol Ruiz

👎 | 1-6 / 2-6

Marta Nieves

👎 | 3-6 / 2-6

Ferran Vives

👎 | 5-7 / 2-6

Mario Lazaro

👎 | 1-6 / 3-6

Marc Molina

👎 | 6-1 / 6-1
(passa a quarts)

Blanca Lopez

👎 | 2-6 / 1-6

Andrea Tordoya

👎 | 0-6 / 2-6

Anna Solanellas

👍 | 6-1 / 3-6 / 10-8
(passa a quarts)

Alba Lopez

👍 | 6-4 / 6-4
(passa a quarts)

Didac Fortuny

👎 | 2-6 / 0-6

Victor Segarra

👍 | 6-2 / 6-1
(passa a quarts)

Jan Mas

👎 | 2-6 / 0-6

RED PENYA | dEL 4 AL 10 d'OCTUBRE

Penya B
1-3
 
Penya C
1-3

LLiga Femenina +30 | DEL 4 AL 10 d'OCTUBRE

Femení B
0-3
 
Femení B
1-2

Interclubs Dames | DEL 4 AL 10 d'OCTUBRE

Femení
2-2

campionat d'espanya | 2 D'octubre

Absolut masculí

👎 | 3-4

PERE MASIP AL TURÓ | 2 I 3 d'OCTUBRE

Abril Jansà

👍 | 5-3/4-0
(passa a semis)

Roger Landa

👍 | 4-0 / 2-4 / 10-6
(passa a quarts)

Gerard Jansà

👎 | 1-6 / 6-7

Ferran Vives

👎 | 7-5 / 6-7 / 11-13

PERE MASIP A SANT CUGAT | 2 I 3 D'OCTUBRE

Abril Jansà

👎 | 5-7 / 3-6

Gerard Jansà

👍 | 7-5 / 6-2
(passa a semis)

Head al Set Ball | 2 I 3 D'OCTUBRE

Eric Sanchez

👎 | 6-7 / 6-3 / 8-10

PERE MASIP A SANT CUGAT | 25 i 26 de setembre

Lara Pernalete

👎 | 1-6/2-6

Gerard Jansà

👍 | 6-4 / 6-3 
(passa a semis)

Jan Anglada

👍 | 6-1 / 6-0
(passa a quarts)

MASTERS PERE MASIP | 25 i 26 de setembre

Roger Landa

👎 | 1-4 / 2-4