93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01
Smiley face

Horaris i resultats de Tennis

HORARIS PARTITS | 8 i 9 De maig

PERE MASIP AL GIMENO

PERE MASIP AL VALL PARC

HEAD del cercle

OPEN a L'ATHC

LLIGA FEMENINA +30

Femení A: diumenge 9:00 al club

Femení B: diumenge al CT Tarragona

Femení C: diumenge 9:30 al CTP Can Juli

COMARCAL MASCULÍ +40

Dissabte 15:00 al club Egara

CAMPIONAT DE CATALUNYA aleví per equips

Femení: dissabte 9:00 al club contra CT Andrés Gimeno

Masculí: dissabte 16:30 al club contra RCT Barcelona

LLIGA JUVENIL

Benjamí Masculí A: dissabte 15:00 al club contra el CE

Benjamí B: dissabte 15:00 al club contra el club Egara

Aleví Masculí A: diumenge 18:00  al club contra el CT Terrassa

Aleví Masculí B: dissabte 15 00 al CN Sant Andreu

Infantil Femení: dissabte 12:00 al CT Terrassa

Infantil Masculí: dissabte 12:30 al CT Montbui

Cadet Masculí: diumenge 16:00 al club contra el CT Cerdanyola

Junior Femení:dissabte 15:00 al club Egara

ABSOLUT FEMENÍ

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT | 29 i 30 de maig

Femení

👎 | 1-3

Masculí

👎 | 0-5 

lliga masculina catalana | 29 i 30 de maig

👎 | 2-3 

RESULTATS LLIGA JUVENIL | 29 I 30 DE MAIG

Benjamí Masculí B

👎 | 0-3

Aleví Masculí A contra B

4-4

 

Aleví Masculí B

👍 | 3-1

 

Infantil Masculí A

👎 | 1-3

Infantil Masculí B

👎 | 1-3

 

Cadet Masculí

👍 | 4-0

 

Masculí Sub-21

👎 | 0-3

OPEN TOUS A MANRESA | 29 i 30 de maig

Lara Pernalete

6-1 /6-0 (passa a semis)

HEAD AL POLO | 29 i 30 de maig

Abril Jansà

👍 | 4-1/4-0

Aleix Molina

👎 | 6-3/4-6/9-11

 

Eric Sanchez

👎 | 0-6/3-6

 

RESULTATS LLIGA COMARCAL +40 | 22 i 23 de maig

👍  | 3-2

RESULTATS LLIGA FEMENINA +30 | 22 i 23 de maig

Femení A

👍 | 3-0

Femení B

👎 | 1-2

 

Femení C

👎 | 0-3

 

RESULTATS LLIGA JUVENIL | 22 I 23 DE MAIG

Aleví Femení 

👉 | 2-2

Aleví Masculí A

👍  | 3-1

 

Infantil Femení 

👎  | 1-2

Infantil Masculí A

👎  | 1-3

Infantil Masculí B

👎  | 0-4

Cadet Masculí

👍  | 4-0

 

Junior Femení

👎 | 0-4

Sub 21 Masculí

👍 | 3-0

 

RESULTATS HEAD AL CERCLE | 22 I 23 de maig

Abril Jansà

🥈 | 1-4 / 2-4 (final)

RESULTATS OPEN A L'ATLÈTIC | 22 I 23 de maig

Sergi Garcia

🥇 | 7-6 / 4-6 / 10-5 (campió)

RESULTATS CAMP. DE CATALUNYA CADET | 22 I 23 DE MAIG

Marc Molina

👎 | 3-6 / 5-7 

RESULTATS HEAD AL POLO | 22 I 23 de maig

Abril Jansà

👍 | 4-0 / 4-1 (passa a vuitens)

Gerard Jansà

👍 | 3-6 / 6-1 / 10-6 (passa a quarts)

RESULTATS LLIGUES COMARCALS | 15 i 16 de maig

Absolut Femení

👍 | 3-2

Absolut Masculí

👍 | 5-0

 

RESULTATS LLIGA FEMENINA +30 | 15 i 16 de maig

Femení A

👎 | 0-3

Femení B

👎 | 1-2

 

RESULTATS LLIGA JUVENIL | 15 I 16 DE MAIG

Benjamí Masculí A

👍 | 3-0

Benjamí Masculí B

👍  | 2-1

 

Aleví Masculí A 

👍  | 3-1

Infantil Femení

👎 | 0-3

 

Infantil Masculí A

👍 | 4-0

Infantil Masculí B

👍 | 4-0

Cadet Masculí

👉  | 2-2

Sub 21 Masculí

👎 | 0-3

 

campionat de catalunya infantil dobles | 15 I 16 DE MAIG

Ferran Vives i Gerard Jansà

👎 | 1-6 / 2-6

RESULTATS PERE MASIP | 15 i 16 de maig

andrés gimeno

Roger Landa

👎 | 2-4/1-4 (semis)

Marc Molina

👎 | 3-6 / 1-6

VALL PARC

Marc Fernández

👎 | 1-4 / 1-4

RESULTATS HEAD AL POLO | 15 I 16 de maig

Eric Sánchez

👍 | 6-0/6-1 (passa a vuitens)

RESULTATS comarcal masculí +40 | 8 de maig

👎  | 1-4

RESULTATS LLIGA FEMENINA +30 | 8 i 9 de maig

Femení A

👎 | 1-2

Femení B

👎 | 0-3

 

Femení C 

👎 | 0-3

RESULTATS LLIGA FEDERADA ABSOLUT AL GIMENO | 8 I 9 DE MAIG

Miguel Gallardo

👍  | 6-4/6-0

campionat de catalunya aleví per equips | 8 I 9 DE MAIG

Equip Femení

👍  | 3-1 (1ª ronda)

👎 | 1-3 (2ª ronda)

Equip Masculí 

👎 | 1-4

RESULTATS lLIGA JUVENIL | 8 i 9 de maig

Benjamí Masculí A

👎 | 0-3

Benjamí Masculí B

👍  | 3-0

 

Aleví Masculí A 

👍  | 4-0

Aleví Masculí B

👎 | 1-3

Infantil Femení

👎 | 0-3

 

Infantil Masculí B

👎 | 1-3

Cadet Masculí

👍  | 4-0

Junior Femení

👎 | 0-3

 

RESULTATS HEAD AL CERCLE | 8 de maig

Abril Jansà

👍 | 0-4/4-2/10-6 (passa a la final)

OPEN A L'ATLÈTIC | 8 de maig

Sergi Garcia

👍 | 6-3/6-3 (passa a la final)

RESULTATS PERE MASIP | 8 i 9 de maig

andrés gimeno

Héctor Càtedra

👎 | 3-5/0-4

Marc Fernández

👎 | 0-4/0-4

 

 

Roger Landa

👍  | 4-0/4-2 (passa a semis consolació)

Vall PARC

Eric del Moral

👎  | 0-4/4-2/7-10

La setmana vinent més partits!

CAMPIONAT D'ESPANYA DE TENNIS PLATJA | 22 AL 25 d'abril

CATEGORIA SUB18 (DOBLES)

🥈 Ariadna Costa, 2a classificada!

Enhorabona!

RESULTATS OPEN A LLAFRANC | 24 d'abril

Dídac Fortuny

👍  | 6-3/6-1 (passa a semifinals)

RESULTATS OPEN A torredembarra | 24 d'abril

Jan Anglada

👍  | 6-1/7-5 (passa a quarts)

RESULTATS head | 25 d'abril

CERCLE SABADELLÉS

Abril Jansà

👍  | 2-4/4-1/10-6 (passa a quarts)

RESULTATS comarcal masculí +40 | 24 d'abril

👍  | 5-0

RESULTATS lLIGA FEDERADA ABSOLUTA AL GIMENO

Miguel Gallardo

👍  | 6-2/6-4/10-6

RESULTATS lLIGA femenina +30 ABSOLUTA | 24 D'ABRIL

Femení C

👎 | 1-2

RESULTATS lLIGA JUVENIL | 24 I 25 D'ABRIL

Benjamí Femení A

👍 | 3-1

Benjamí Femení B

👎 | 1-3

 

Benjamí Masculí A 

👎 | 1-2

Benjamí Masculí B

👎 | 1-3

Aleví Masculí B

👎 | 0-4

 

Infantil Masculí A 

👍 | 4-0

Infantil Masculí B

2-2

Junior Femení

👎  | 0-4

 

Sub21

👎  | 1-2

RESULTATS HEAD | 17 i 18 d'abril

Sànchez casal

🏆 Ariadna Costa, campiona!

Enhorabona!

Aquest dijous jugarà a Canàries el Campionat d’Espanya de tennis platja. Molta sort!

can melich

Jose Rodriguez

👍  | 6-0/7-6 (quarts)

👍  | 6-2/6-1 (semis)

👎 | 2-6/1-6 (final) 

Sotscampió, enhorabona!

cercle sabadellés

Aleix Molina

👎 | 6-0/2-6/3-10

RESULTATS OPEN A l'ATLÈTIC | 18 d'abril

Sergi Garcia

👍  | 6-4/6-1 (passa semis)

David del Moral 

👎 | 2-6/0-6 

RESULTATS OPEN A TORREDEMBARRA | 18 d'abril

Jan Anglada

👍 | 6-0/6-0

(passa a vuitens)

RESULTATS DEL TORNEIG PERE MASIP | 17 d'abril

Club andrés gimeno

Ferran Vives

👎 | 3-6/1-6

Resultats LLIGA JUVENIL | 17 i 18 d'abril

Aleví Femení

👎  | 1-3

Aleví Masculí A

👍 | 3-1

Infantil Femení 

👎 | 0-3

Infantil Masculí A

👍 | 3-1

Cadet Masculí

2-2 

Resultats LLIGA femenina +30 | 10 i 11 d'abril

Femení A

👎  | 1-2

Femení B

👍 | 2-1

Femení C

👍 | 2-1

CAMPIONAT Catalunya de Tennis platja | 11 d'abril

Ariadna Costa

🏆 Campiona en la categoria dobles mixtes Pol Filella

Enhorabona!

Resultats HEAD A LA SÁNCHEZ CASAL | 11 d'abril

Abril Jansà

👎  | 5-4/0-4/6-10 (semis)

Lara Pernalete

👎 | 0-6/6-7 

resultats del torneig Pere Masip | 10 i 11 d'abril

cercle sabadellés

Roger Landa

👎  | 2-4/1-4 (semis consolació) 

Marc Fernández

👎 | 1-4/1-4 (final consolació)

Club andrés gimeno

Marc Molina

👍 | 6-4/7-6

(passa a quarts)

CLUB VALL PARC

Eric de Moral

👍 | 5-4/5-4 (passa a quarts)  

Aleix Molina

👎 | 0-6/1-6

Resultats LLIGA JUVENIL | 10 i 11 d'abril

Benjamí masculí A

👎  | 0-3 

Benjamí masculí B

👎 | 0-3

Benjamí femení

👎  | 1-3 

Aleví A

👍 | 3-1

Infantil masculí A contra B

👍  | 4-0 

Infantil femení

👎 | 1-2

Cadet masculí

👍  | 4-1 (Manlleu)

 👎 | 3-4 (Sant Andreu)

Sub-21

👎 | 1-2

Absolut masculí

👍  | 5-0 

Absolut femení

2-2

Resultats LLIGA femenina +30 | 10 i 11 d'abril

Femení A

👎  | 1-2

Femení B

👎 | 0-3

Femení C

👎 | 0-3

CAMPIONAT Catalunya de Tennis platja | 26-28 de març

Ariadna Costa

🏆 Campiona en la categoria S18 amb Ana Romero

🏆 Campiona en la categoria Absoluta amb Eva Fernàndez

Resultats RAFA NADAL TOUR | 27 I 28 de marÇ

Ferran Vives

👎  | 1-6/3-6

Gerard Jansà

👎 | 0-6/ 1-6

Eric Sanchez

👍 | 6-4/6-3

👎 | 2-6/4-6 (2a ronda)

Resultats HEAD A LA SÁNCHEZ CASAL | 27 I 28 de marÇ

Abril Jansà

👍  | 4-1/4-0
(passa a semis)

Lara Pernalete

👍 | 6-2/6-1
(passa a quarts)

Gerard Jansà

👎 | 1-6/0-6

 

Resultats Open a l'Atlètic Terrassa | 27 I 28 de marÇ

Jose Rodríguez

👍  | 6-0/6-4
(passa a quarts)

David del Moral

👍 | 6-1/6-0
(passa a quarts)

Resultats LLIGA ABSOLUT MASCULÍ | 27 I 28 de marÇ

👍 | Victòria per 3 a 2 contra el CT Mataró 

Resultats Lliga femenina +30 | 27 I 28 de marÇ

Equip Femení B

👍 | Victòria 2-1
Toñi Pastor 6-4/6-3
Anna Torredemer 6-7/6-3 /3-6
Mireia / Mar 6-4/6-4

Equip Femení C

👎 | Derrota 1-2
Judith Camps 3-6/3-6
Sílvia Galea 6-2/6-1
Eva / Marta 2-6/ 1-6

Campionat de Catalunya +45 | 27 I 28 de marÇ

Jordi Nieves

👎 | 2-6/3-6

Resultats Lliga Masculina +40 | 24 de març

Jose Rodríguez

👍 | 6-3/6-0

Resultats Campionat de Catalunya aleví | 20 de març

Lara Pernalete

👍 | 6-3/6-2 (vuitens)

👎 | 5-7/1-6 (quarts)

Molt bon campionat! Enhorabona!

resultats del torneig Pere Masip | 20 i 21 de març

cercle sabadellés

Abril Jansà

👎 | 4-5/3-5 (final)

Oscar Palet

👎 | 0-4/0-4

Roger Landa

👍 | 4-5/5-3/10-3 (passa a semis consolació)

Gerard Jansà

👎 | 4-6/2-6

Club andrés gimeno

Hèctor Catedra

👎 | 4-5/1-4

Pol Catedra

👎 | 4-6/1-6

HEAD SANCHEZ CASAL

Abril Jansà

👍  | 4-0/4-1

(passa a quarts)

Ariadna Costa

👍 | 6-0/6-0

(passa a quarts)

Marc Berrocal

👎 | 5-7/6-7

 

VALL PARC

Marc Fernàndez

👍  | 5-3/4-2

(passa a quarts)

Ferran Vives

👎 | 0-6/3-6

Roger Landa

👎 | 1-4/2-4

 

LLIGA FEMENINA +30 | 20 I 21 de març

Femení B

👍 | 3-0

Femení C

👍 | 2-1

COMARCAL MASCULÍ +40 | 20 de març

Equip masculí

👎 | 2-3

Absolut masculí
👍 | 4-1

Guanya l’eliminatòria contra el CT Sabadell

Resultats de l'Open al Bellulla | 14 de març

Jordi Nieves
👎 | 1-6/0-6

Resultats de l'Open a Cunit | 13 i 14 de març

Lara Pernalete

👎 | 1-6/3-6

Jan Anglada

👎 | 4-6/1-6

Resultats Campionat de Catalunya aleví | 13 i 14 de març

Lara Pernalete

👍 | 7-5/6-3 (passa a vuitens)

Eric Sánchez

👎| 1-6/3-6

Gerard Jansà

👎 | 0-6/3-6

Gerard Jansà i Óscar Darder

👎 | 5-7/6-3/4-10

resultats del torneig Pere Masip | 13 i 14 de març

cercle sabadellés

Hèctor Càtedra

👎  | 2-4/1-4

Abril Jansà

👍 | 0-4/5-3/12-10

(passa a final consolació)

Eric Sánchez

👎 | 2-6/0-6

 

Martí Yanes

👎  | 4-6/0-6

Aleix Molina

👎 | 0-6/1-6

Marc Berrocal

👎 | 5-7/6-7

 

Marc Fernández

👍  | 0-4/4-0/10-6

(passa a semis consolació)

Oscar Palet

👍 | 1-4/5-4/10-6

(passa a quarts consolació)

Roger Landa

👍 | 3-5/4-2/10-7

(passa a quarts consolació)

 

Club andrés gimeno

Roger Landa

👎 | 1-4/0-4

Aleix Molina

👎 | 3-6/2-5 (retirat per lesió)

Resultats de l'Open al Bellulla | 6 de març

Jordi Nieves
👍 | 6-1/6-2
(passa a semis)

Resultats Campionat de Catalunya aleví | 6 de març

Eric Sanchez
👍 | 6-2/6-4
(passa a 2a ronda)

Resultats de l'Open a Cunit | 7 de març

Lara Pernalete
👍 | 6-4/6-2
(passa a semis)

resultats del torneig Pere Masip | 6 i 7 de març

cercle sabadellés

Gerard Jansà

👍 | 3-6/6-4/10-8

(passa a quarts)

Marc Berrocal

👍 | 6-2/7-5

(passa a quarts)

Oriol Ruiz

👎 | 0-6/1-6

 

Club andrés gimeno

Marc Fernández

👎 | 3-5/4-2/8-10

(passa a quarts)

Marc Molina

👍 | 6-2/6-1

(passa a vuitens)