93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01

GRANS RESULTATS DELS TENNISTES DE CAMPUS!

Durant el mes de juliol els tennistes que han participat en la modalitat de Tecnificació de Tennis al Campus d’Estiu han participat en diversos tornejos i campionats. Els resultats han estat molt bons i ens deixen el següent palmarès:

Andrea Tordoya

  • Campiona Aleví Set Ball Pere Masip
  • Sotscampiona Aleví Cercle Sabadellès
  • Semifinalista Aleví Club Egara
  • De moment semifinalista Aleví CT Sabadell

 Abril Jansà

  • Campiona Aleví Set Ball Pere Masip
  • Semifinalista Aleví Cercle Sabadellès
  • Classificada Fase Final Campionat Catalunya Sub-11
  • Semifinalista de Dobles al Campionat de Catalunya sub-11

Roger Landa

  • Campió Consolació Benjamí Set Ball Circuit Monty
  • Semifinalista Benjamí Cercle Sabadellès
  • De moment semifinalista Benjamí CT Sabadell

 Marc Igual Ferraz

  • Campió Benjamí Club Egara
  • Sotscampió Consolació Benjamí Set Ball Circuit Monty
  • Semifinalista Benjamí Set Ball Pere Masip

Marc Molina

  • Campió Júnior Cercle Sabadellès
  • De moment semifinalista Júnior CT Sabadell

Ferran Vives Bigas

  • Campió Infantil Club Egara
  • De moment semifinalista Infantil CT Sabadell

Jan Anglada Villagrasa

  • Sotscampió Infantil Club Egara
  • Semifinalista Infantil Set Ball Pere Masip
  • De moment semifinalista Infantil CT Sabadell

Anna Solanellas Noguera

  • Sotscampiona Aleví Set Ball Pere Masip

Oscar Palet Gordillo

  • Sotscampió Benjamí Club Egara

Bru Ubach Quintana

  • Semifinalista Cadet Cercle Sabadellès
  • Semifinalista Cadet Set Ball Pere Masip

Eric Sanchez Gomez

  • De moment Semifinalista Infantil CT Sabadell
  • Classificat per la Fase Final Campionat Catalunya Sub-13

Anna Yanes Ortiz

  • Semifinalista Aleví Set Ball Circuit Monty

Gina Sellarès Cruz

  • Semifinalista Aleví Set Ball Pere Masip

Marc Berrocal Garcia

  • Semifinalista Aleví Set Ball Pere Masip

Oriol Ruiz Montero

  • Semifinalista Aleví Set Ball Pere Masip

Marc Fernandez Folch

  • Semifinalista Benjamí Club Egara

Gerard Jansà Camps

  • Classificat 2ª ronda Fase Final Campionat Catalunya Sub-13

Lara Pernalete De Francesco

  • Classificada Fase Final Campionat de Catalunya Sub-13