93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01
Smiley face

Contacte

Principals correus de contacte del club:

Gerència: raquel.aznar@cdterrassa.cat

Comptabilitat: comptabilitat@cdterrassa.cat

Comunicació i Premsa: comunicacio@cdterrassa.cat

Comercial: comercial@cdterrassa.cat

Secretaria: cdterrass@cdterrassa.cat

Síndic del soci: atencioalsoci@cdterrassa.cat

Hockey: hockey@cdterrassa.cat

Director tècnic hockey: dt@cdterrassa.cat

Director escola hockey: dteh@cdterrassa.cat

Tennis: oriol.garrido@cdterrassa.cat

Pàdel: padel@cdterrassa.cat

Frontennis: frontennis@cdterrassa.cat

Campus: campus@cdterrassa.cat

Teeh: teeh@cdterrassa.cat

Sevencup: sevencup@cdterrassa.cat