93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01
Smiley face

SOPAR DE LA PALA I LA RAQUETA DEL CD TERRASSA

Aquest dissabte dia 16 de març a les 20h al Restaurant del CD Terrassa Hockey, Les Pedritxes es va celebrar el Sopar Anual de la Pala i la Raqueta del Club on es lliuraren les distincions de Tennis, Pàdel i Frontennis.

Enguany s’han inscrit 160 persones al sopar, tot un èxit!

Agraïm als col·laboradors amb el sorteig del sopar: David Solano, Kernpharma, Reves, Lion, Be Unique, Anna Tubau, Anna Torredelmer, Restaurant Les Pedritxes, General Óptica i Benitosports.

El llistat dels guardonats és el següent:

PREMIATS DE TENNIS:
● Lliga Social 2018
1o Grup: campió Sergi Garcia i sotscampió David Del Moral
2o Grup: campió Xavi Garcia i sotscampió Enric Cabané
3o Grup: campiona Laura Ballester i sotscampiona Laura Oliveres
4o Grup: campió Bernat Zapater i sotscampió Albert Cabané
5o Grup: campió Dani Martinez i sotscampió Alex Valverde
● Campionat Social de Dobles 2018
1o Grup: campions Jordi Nieves i Marc Ubach i sotscampions Sergi Garcia i David Del Moral
2o Grup: campions Albert Cabané i Enric Cabané i sotscampions Joan Marsal i Jordi Ribera
3o Grup: campions Sergi Sanchez i Bernat Zapater i sotscampions Alberto Perez i Ignasi Torredemer
4o Grup: campions Salva Torres i Pep Solanellas i sotscampions Chris Van der Pas i Oscar Molina
● Campionat Social Juvenil
Minitennis: campiona Abril Jansà i sotscampiona Anna Yanes
Medalles: Roc Mejias, Nil Blanch, Ariadna Carbó, Sara Guillen, Aitana Contreras, Neus Blasco, Ivet
Garcia i Ainhoa Cardenas

Benjamí Masculí: campió Gerard Jansà i sotscampió Aleix Molina
Medalles: Oriol Ruiz, Hugo Ortin, Alex Nieves, Martí Yanes, Josep Ghazi, Eric Sanchez i Eric Del Moral
Benjamí Femení: campiona Blanca Lopez i sotscampiona Anna Solanellas
Medalles: Anna Carbonell, Laia Algar, Judith Zapater, Julieta Urpí, i Alexia Van der Pas
Aleví Masculí: campió Ferran Vives i sotscampió Marc Gutiérrez
Medalles: Biel Casanova, Jan Anglada, Bru Ubach, Ian Armada i Victor Segarra
Aleví Femení: campiona Alba Lopez i sotscampiona Irune Gazquez
Medalles: Blanca Rodriguez, Ivet Valverde, Laia Martinez, Marta Avellaneda, Maria De las Heras, Queralt
Lara i Laia Solanellas
Infantil Masculí: campió Adrian Rodriguez i sotscampió Marc Molina
Medalles: Gerard Membrilla, Roger Piqué, Arnau Solanellas, Unai Reyes, Alex Mas, Joel Mendoza, Eric
Gonzalez i Dídac Aldaz
Cadet Masculí: campió Sergio Ulloa i sotscampió Xavi Hidalgo

Medalles: Gerard Colàs i Martí Font

Cadet Femení: campiona Ariadna Costa i sotscampiona Judith Sampere
Medalles: Laura Segarra, Ivet Amat, Blanca Ortega i Mae Gracia
Júnior Masculí: campió Alex Gazquez i sotscampió Albert Gamell

Medalles: Arnau Garcia i Albert Cabané
Júnior Femení: pendent final Queralt Badia i Carla Sampere
Medalles: Julia Bel
Equip Penya A: Sotscampions Categoria Argent Yellow Penya 2017-2018
Joan Marsal, Martí Rodriguez, Enric Cabané, Xavi Garcia, Antonio Gonzalez, Pere Fité, Xavier Prat ,
Josep Maria Vives, Michele Mormile, Vicenç Hernandez, Joan Jordan, Dani Martinez, Alex Valverde,
Jaume Queralt, Toni Parera i Jordi Ribera


Equip B Lliga Femenina: Campiones 4o Grup de la Lliga Femenina del Terrassa 2017-2018
Anna Torredemer, Mar Escamilla, Rosa Sanz, Sandra Nart i Toñi Pastor

Equip Cadet Femení: Sotscampiones de Cadet Femení de la Lliga Juvenil del Terrassa 2017-2018 Ariadna Costa, Paula Gracia, Judith Sampere, Laura Segarra, Mae Gracia, Ivet Amat, Julia Bel i Blanca Ortega


Premis Individuals: Pels resultats esportius del 2018
Alex Gazquez Semifinalista Cadet Campionat de Terrassa 2018
Mae Gracia Semifinalista Infantil Master Terrassa 2019. Semifinalista Infantil Circuit Estiu CD Terrassa 2018

Eric Sanchez Sotscampió Benjamí Campionat de Terrassa

Blanca Lopez Sotscampiona Benjamí Master de Terrassa
Laura Segarra Sotscampiona Infantil Circuit Estiu CD Terrassa
Marc Molina Sotscampió Infantil Pere Masip Sanchez-Casal
Judith Sampere Campiona Infantil Circuit Estiu CD Terrassa. Campiona Infantil Circuit Estiu Club Egara
Toni Gutierrez Campió de Dobles del Master de Terrassa
David Del Moral Campió de Dobles del Master de Terrassa. Semifinalista Absolut Master de Terrassa
Jose Rodriguez Sotscampió +35 del Campionat de Terrassa 2018. Sotscampió +35 del Master de
Terrassa 2019. Campió +40 Go Play Atlétic 2018. Campió +40 Go Play Nadal al Atlètic 2018
Laura Ballester Campiona +35 Campionat de Terrassa 2018
Josep Maria Vives Campió +45 Campionat de Terrassa 2018
Jordi Nieves Campió +35 Master de Terrassa Benitosports 2019. Semifinalista Absolut Campionat de Terrassa 2018. Semifinalista +35 Campionat de Terrassa 2018
Sergi Garcia Campió Absolut Campionat de Terrassa. Campió Absolut Máster de Terrassa Benitosports Semifinalista Absolut Trofeu Egara. Semifinalista Absolut Open Primavera CD Terrassa
Ariadna Costa Campiona Júnior del Campionat de Terrassa 2018. Campiona Absolut Open Primavera
CD Terrassa 2018. Campionat Cadet Open Primavera CD Terrassa 2018. Campiona Cadet Pere Masip
del CTN Sant Cugat 2018. Campiona Cadet Pere Masip del CT Sabadell 2018. Campiona Júnior Circuit
Estiu al CT Els Gorchs 2018. Campiona Cadet Open de Tardor del CD Terrassa 2018. Sotscampiona
Cadet Pere Masip del Cercle Sabadellès 2018. Sotscampiona Absolut Open de Tardor CD Terrassa Sotscampiona Cadet Prova II FCT – Cornellà 2018. Sotscampiona Cadet Open Primavera del Cercle Sabadellès 2018. Sotscampiona Cadet Pere Masip del CT Set Ball 2018. Semifinalista Cadet
Prova III FCT – Vall Hebron 2018. Semifinalista Cadet Circuit d’Estiu al CT Els Gorchs 2018. Semifinalista Cadet Prova IV FCT – Cornellà 2018. Vuitens de Final al Campionat de Catalunya Sub-15. Accés a la Fase Final del Campionat de Catalunya Cadet 2018.Participació i semifinalista a la
PrePrèvia del Torneig Internacional Joan Mir del CT Torelló 2018

PREMIATS PÀDEL
Campionat Social Pàdel 2019
Participants: Jordi Jornet ,Ton Cusidó, Roger Piqué,
Primers classificat : Aleix Garcia i Rahul Parshotam
● Trofeus Lliga Social de Pàdel
2a categoria mixta:
2.Laura Burgos- Lluís Adell
1.Lis Ortíz – Jose Torrija

1a categoria mixta:
2.Eva Maillo – Bernat Zapater
1.Montse Guindo – Juan Cerezo
1a categoria femení:
2.Marta Vilarasau – Yasmine Casademont
1.Ainoa Magallón – Laura Oliveres
Guanyadores (1a posició) de la Lliga Catalana 2018, 3a categoria del Vallès:
1r equip femení CDTH
Tamara Ocaña, Alba Alagón, Ainoa Magallón, Laura Oliveres, Laia Escamilla, Eva Maillo, Susana Maillo,
Yasmine Casademont, Anna Sala, Mar Escamilla, Marta Vilarasau, Anna Maria Bernades, Maria Vericat
Aina Guitart i Gemma Amat