93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01

Els juvenils viatgen a Galícia per jugar el Campionat d’Espanya de sala

L’equip juvenil masculí juga el LXIV Campionat d’Espanya de sala que el club galleg CH Barrocas organitza en el “Pabellón de los Remedios”, a Ourense. El campionat es celebra del 9 a l’11 de febrer.

Després de guanyar a l’Egara a la final del Campioant de Catalunya de Sala, els nois del juvenil femení busquen coronar-se campions nacionals. Encasillats en el Grup B del Campionat, els nois jugaran contra els SPV Complutense de Madrid, l’Egara i els locals del CH Barrocas.

Jugadors: Sergi Baró, Marc Bretones, Eduard de Ignacio-Simó, Isaac de Ignacio-Simó, Otto Garcia, Xavi Lara, Pol Marsal, Oriol Sacristan, Aleix Vericat, Enric Miralles, Joaquin Kirill Rodriguez.

Equip tècnic: Marc Lara, Jose Antonio Sacristan.

 

Grup A

Grup B

RS Tenis
 CD Terrassa
Club de Campo
Club Egara
Atlètic Terrassa HC
SPV Complutense
Junior FC
CH Barrocas

 

Horaris

Data
Local
Hora
Resultat
Visitant
Estadi
Grup B 09/02/2018 CD Terrassa 11.00  3 – 0 SPV Complutense Pabellón de los Remedios
Grup B 09/02/2018 CH Barrocas 12.15  3 – 3 Club Egara Pabellón de los Remedios
Grup A 09/02/2018 RS Tenis 13.30 2 – 4 Atlètic Terrassa HC Pabellón de los Remedios
Grup A 09/02/2018 Junior FC 14.45  2 – 3 Club de Campo Pabellón de los Remedios
Grup B 09/02/2018 Club Egara 16.00  3 – 0 SPV Complutense Pabellón de los Remedios
Grup B 09/02/2018 CH Barrocas 17.15 1 – 3  CD Terrassa Pabellón de los Remedios
Grup A 09/02/2018 Club de Campo 18.30  0 – 3 Atlètic Terrassa HC Pabellón de los Remedios
Grup A 09/02/2018 Junior FC 19.45  0 – 1 RS Tenis Pabellón de los Remedios
Grup B 10/02/2018 SPV Complutense 10.00  3 – 3 CH Barrocas Pabellón de los Remedios
Grup A 10/02/2018 Atlètic Terrassa HC 11.15  3 – 4 Junior FC Pabellón de los Remedios
Grup B 10/02/2018 CD Terrassa 12.30  3 – 0 Club Egara Pabellón de los Remedios
Grup A 10/02/2018 RS Tenis 13.45 3 – 0 Club de Campo Pabellón de los Remedios
7 – 8 10/02/2018 Junior FC 15.45 2 – 3 SPV Complutense Pabellón de los Remedios
5 – 6 10/02/2018 Club de Campo 17.00 8 – 1 CH Barrocas Pabellón de los Remedios
Semifinals 1 10/02/2018 CD Terrassa 18.15 2 – 3 RS Tenis Pabellón de los Remedios
Semifinals 2 10/02/2018 Atlètic Terrassa HC 19.45 2 – 2 (2-1) Club Egara Pabellón de los Remedios
3r – 4rt 11/02/2018 CD Terrassa 11.00 5 – 2 Club Egara Pabellón de los Remedios
FINAL 11/02/2018 RS Tenis 12.30 1 – 2 Atlètic Terrassa HC Pabellón de los Remedios