93 787 05 02       cdterrassa@cdterrassa.cat       654 34 69 01

Els infatils masculí i femení viatgen a Marina d’Or

Nois i noies del Club viatgen a València per jugar el campionat nacional de sala.

Els equips infantils juguen del 3 al 6 de maig l’XI Campionat d’Espanya Infantil de Sala que organitza la Federació de Hockey de la Comunitat Valenciana. Els dos equips han acabat enquadrats en el Grup B. Els nois juguen contra RC Jolaseta, CHP Benalmádena, Atlètic Terrassa HC, CH Alnor i València CH; mentre que les rivals de l’equip femení són Club Egara, SPV Complutense, CH Sardinero, CH Pozuelo i CH Xaloc.

Equip masculí: Jan Ribas, Guillem Cortina, Joan Miró, Joan Bultà, Xavi Rubí, Pol Calonge, Josep Martín, Mario Mena, Roc Roselló (P), Joaquin Rico (P).
Entrenador: Jan Lara.
Delegat: Xavi Rubí.

Equip femení: Judith Carrasquer, Lena Alonso, Carla Deyà, Este Petchamé, Nona Vancells, Júlia Hernández, Ariadna Amat, Aran Bel i Lucía Escolà.
Entrenadors: Arnau Pons, Pol Solano.
Delegada: Irene González.

 

Calendari masculí

Dijous 3 de maig
10.05  CHP Benalmádena CD Terrassa  Grup B
20.55 València CH CD Terrassa  Grup B
Divendres 4 de maig
14.25 CD Terrassa CH Albor  Grup B
20.55 Atlètic Terrassa HC CD Terrassa  Grup B
Dissabte 5 de maig
14.25 CD Terrassa RC Jolaseta  Grup B
16.30 6 Grup A 6 Grup B Classificatori 11-12
17.35 5 Grup A 5 Grup B Classificatori 9-10
18.40 4 Grup A 4 Grup B Classificatori 7-8
19.45 1 Grup A 2 Grup B Semifinal 1
20.50 1 Grup B 2 Grup A Semifinal 2
Diumenge 6 de maig
10.45  Perdedor semifinal 1 Perdedor semifinal 2 Bronze 3-4
11.15 3 Grup A 3 Grup B Classificatoris 5-6
13.15 Guanyador semfinal 1 Guanyador semifinal 2 1-2

 

Calendari femení

Dijous 3 de maig
14.25  CH Xaloc CD Terrassa  Grup B
18.45 CD Terrassa CH Pozuelo  Grup B
Divendres 4 de maig
10.05 SPV Complutense CD Terrassa  Grup B
20.55 CD Terrassa Club Egara  Grup B
Dissabte 5 de maig
12.15 CH Sardinero CD Terrassa Grup B
16.30 6 Grup A 6 Grup B Classificatori 11-12
17.35 1 Grup A 2 Grup B Semifinal 1
18.40 1 Grup B 2 Grup A Semifinal 2
19.45 5 Grup A 5 Grup B Classificatori 9-10
20.50 4 Grup A 4 Grup B Classificatoris 7-8
Diumenge 6 de maig
9.30  Perdedor semifinal 1 Perdedor semifinal 2 Bronze 3-4
10.00 3 Grup A 3 Grup B Classificatoris 5-6
12.00 Guanyador semfinal 1 Guanyador semifinal 2 1-2